Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

Pushime Të Paharrueshme

I vendosur 700 metra nga sheshi kryesor i qytetit, Hoteli Apollon është rreth 1 km nga porti i trageteve dhe stacioni kryesor i autobusëve. Ofrojmë një zonë private plazhi të pajisur me cadra dhe shezllone komode. Parkim falas private, dhe gjithashtu autobusi i cili lidh Sarandën me plazhet e tjera ndalon pranë hotelit.

Dhomat Tona

Bëni Qëndrimin Tuaj Të Paharrueshëm

Rezervo Tani, Për Të Kaluar Pushimet Të Paharrueshme!