Dhomë Katërshe Deluxe me Ballkon 

null

Kjo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar ,me ballkon , TV dhe minibar. Gjithashtu tualeti është i pajisur me të gjitha mjetet.

Shërbime Në Dhomë